Cartoon, Elina Born, Tanel Padar & The Sun esinevad Eesti Muusikaauhindadel0

Posted on jaanuar 5th, 2016 in News

Cartoon, Elina Born, Tanel Padar & The Sun esinevad Eesti Muusikaauhindadel

Eesti Muusikaauhinnad 2016 galakontserdi esinejate rea avavad Tanel Padar & The Sun, Cartoon ja Elina Born. Kõikidele 28. jaanuaril Nordea Kontserdimajas esinevatele artistidele luuakse tehnilised erilahendused. Peagi selguvad ka järgmised suurüritusel esinejad.

Juba väga tuntud esinejate kõrval on Eesti Muusikaauhindadel rõõm näha laval Cartooni, kes on teinud aastal 2015 kiireima ja üllatusliku tähelennu. Muuhulgas on 8 kuud tagasi loodud bändi laulu „On & On“ YouTube keskonnas kuulatud juba üle 6 miljoni korra.

Tanel Padar & The Suni jaoks oli aasta 2015 eriti tihe ja töine, räägib Danel Pandre. „Üle viie aasta tuli eelmisel aastal välja lausa kaks plaati: suvel „Ma näen sind“ ning sügisel „Veidi Valjem kui Vaikus III“,“ lisas Pandre.

Elina Born iseloomustas enda möödunud muusikaaastat kui erakordset. „Sain kogeda midagi vapustavat, milleks oli Euroopa suurimal muusikaüritusel esinemine, ilmus minu debüütalbum ning kohtusin väga paljude inimestega, kellele meeldib minu muusika. Oli palju esinemisi ja aasta lõpus sain tegeleda ka näitlemisega,“ ütles laulja.

Suurejooneline auhinnatseremoonia toimub 28. jaanuaril Nordea Kontserdimajas. Piletid on müügil Piletilevis. Otseülekande teeb TV3.

Eesti Muusikaauhinnad 2016 käivitab Jägermeister, paneb kõlama Deezer. Toetavad Eesti Autorite Ühing, Eesti Esitajate Liit ja Hasartmängumaksu Nõukogu.

  • Facebook