Lavale jõuab kaitseväe orkestri ja Reigo Ahvena trummishow0

Posted on detsember 28th, 2018 in News

Lavale jõuab kaitseväe orkestri ja Reigo Ahvena trummishow

24. jaanuaril jõuab publikuni Eesti Muusikaauhinnad 2019 auhinnagala. Täna andsid korraldajad teada, et esinejate nimekirja lisandus ka kaitseväe orkester, mis üheskoos muusiku Reigo Ahvenaga annab Saku Suurhallis sellise trummishow, millesarnast Eestis varasemalt nähtud pole.

Promoklipp

Trummarite juhendaja Reigo Ahven kinnitas, et tulemas on midagi väga erilist. “Sellist trummimängu tulevärki polegi olnud, mida me siin kuu aja pärast võime näha,” kinnitas ta. Mida täpsemalt võib oodata? “Ei ütle, see on üllatus,” jättis Ahven salapära õhku.

Trummarite näol on tegemist kaitseväe orkestri ajateenijatest rivitrummaritega. “Nad on ajateenijad, kes on muusikalise taustaga ja muusikalise taustaga poisid võivad kandideerida kaitseväe orkestrisse,” selgitas kaitseväe orkestri tseremoniaaldirigent leitnat Simmu Vasar.

“Mulle tundub, et see on selline ressurss, mis väärib esitlemist ja näitamist,” sõnas Ahven vastuseks küsimusele, et miks just ajateenijad kampa võeti. Ka kaitseväe orkestri tseremoniaaldirigent leitnat Simmu Vasar kinnitas, et Eesti Muusikaauhinnad kindlasti õige koht, kus esineda: “Kaitseväe orkester on ikkagi osa Eesti muusikast!” sõnas ta ja lisas: “Mulje on väga hea. Ahven on teinud väga head tööd ja ma arvan, et kuu aja pärast tuleb tõesti hea asi sellest.”
• Lähemalt saab Ahvena ja Vasara muljeid kuulata ja näha videointervjuu vahendusel siit.

Eesti Muusikaauhinnad 2019 toimuvad 24. jaanuaril Saku Suurhallis. Tunnustusi jagatakse kokku 17 kategoorias. Traditsiooniliselt kuulub auhinnagala juurde ka võimas show, kus üllatusi jagub nii televaatajatele kui ka neile, kes Saku Suurhallis kohapeal on. Juba varasemalt on korraldajad kinnitanud, et lavale tulevad Lenna, Ewert and The Two Dragons ning Uudo Sepp. Esinejate täielik nimekiri jõuab publikuni jaanuari alguses.

Piletid on müügil Piletilevis.

  • Facebook