Aegade suurim Eesti Muusikaauhindade juubeligala toimub 26. jaanuaril

25 Eesti muusika suursündmus Eesti Muusikaauhinnad 2023 gala toimub 26. jaanuaril Unibet Arenal ning õhtut juhib legendaarne 5MIINUST.

Tegemist on muusikaauhindade veerandsaja täitumise puhul suurejooneline meelelahutuspeoga koos sündmuse ajaloo pikima telesaatega.

Eesti Muusikaauhinad tunnustavad väärikalt nii neid, kes on sel aastal muusikat teinud kui ka neid, kes on 25. aasta jooksul väsimatult Eesti muusikasse panustanud. Sel korral on võistlusel ajaloo kõige rohkem kategooriaid, antakse välja rekordiliselt 20 auhinda, mille saajad on välja valinud läbi aegade suurim, 200 liikmega žürii.
Eesti Muusikaauhindadele kandideerib kokku ligi 200 albumit, aasta laulu kategoorias üle 150 laulu ja aasta muusikavideo kategoorias kandideerib üle 80 muusikavideo.

Galaõhtul astuvad lavale mainekad artistid, kelle seas on loodetavasti ka auhindade nominente ja ka võitjaid, lisainfo peagi tulekul.

Eesti Muusikaauhinnad 2023 piletimüük on avatud, juubeligalale saab pileteid soetada Piletilevi keskkonnast ja müügipunktidest.