EMA2017 galal astuvad üles ka Lenna, Laura ja Estonian Voices0

Posted on jaanuar 17th, 2017 in News

EMA2017 galal astuvad üles ka Lenna, Laura ja Estonian Voices

Laura, Lenna ja Estonian Voices täiendavad tänavuse Eesti Muusikaauhindade gala esinejate rida. Lisaks nimetatutele astuvad Eesti muusika suurimal auhinnatseremoonial üles Liis Lemsalu, Karl-Erik Taukar, Metsakutsu, NOEP, I Wear* Experience ja Mick Pedaja.

Eesti Muusikaauhinnad 2017 jagatakse kätte 26. jaanuaril Nordea Kontserdimajas. Õhtut juhivad Tanja Mihhailova-Saar ja Mikk Saar.

Estonian Voices-i ühe laulja Kadri Vooranna jaoks oli 2016-s välismaailma muusikas märgilise tähendusega Bob Dylani Nobeli preemia. “See tõstis esile sõna/muusika mõju inimkonnale, inimesele, seega otsustele! Sain sellest sündmusest kindlasti inspiratsiooni ja lootusetunnet, usku inimesse,” sõnas Kadri Voorand. “2016 oli mulle üsna hullumeelne, ja nii mulle meeldib,” jätkas laulja – “vabariigi iseseisvuspäeva kontserdi pearoll, Kadri Voorand Quartet album “Armupurjus”, tohutult palju esinemisi nii siin kui välismaal väga heade kooslustega – selliseks kujunes läinud aasta,” ütles Kadri Voorand.

Lennale jäi eelmisest muusikaastast enim silma väga moodi läinud vokaali moonutamine, kõiksugu huvitavate efektidega, erilise tämbriga ja üleüldse teistmoodi laulmine. “2016 oli minu jaoks ka selline taasärkamine, kus uued projektid said käima lükatud ning aasta lõppes töise ja loominguliselt aktiivse meeleoluga. Selle sama tundega on uuel aastal hea jätkata,” lisas laulja.

Laura jaoks oli aasta kirev ja igatpidi proovilepanev. “Ühel hetkel olin LED-kleidiga Eesti Laulu laval 2. kohale jõudnud ning teisel hetkel Näosaates Jassi Zahharovi ja Scatmanina,” ütles Laura. “Marju Kuudi muusika tuur, Näosaade ja Eesti Laul olidki eelmise aasta põnevaimad hetked,” lisas laulja.

Otseülekande auhindade kättejagamisest teeb TV3. Eesti Fonogrammitootjate Ühingu korraldatava gala käivitab Jägermeister, paneb kõlama Deezer. Toetavad Eesti Autorite Ühing, Eesti Esitajate Liit ja Hasartmängumaksu Nõukogu.

  • Facebook