Ewert and The Two Dragons ja Tanja erishowdega Eesti Muusikaauhindadel0

Posted on detsember 26th, 2014 in News

Ewert and The Two Dragons ja Tanja erishowdega Eesti Muusikaauhindadel

15. jaanuaril Nordea Kontserdimajas toimuval Eesti Muusikaauhinnad 2015 galal esinevad Ewert and The Two Dragons ja Tanja. Neid ja teisi tseremoonial esinevaid artiste saadab esmakordselt EMA ajaloos sümfooniaorkester.

“Mul oli väga sündmusterohke aasta,” kommenteeris Tanja,  “sain esineda oma elu kõige suuremal laval esindades Eestit Eurovisioonil, laulda koos maestro Andrea Bocelliga. Valmisid minu esimesed kaks videot ning osalesin kohtunikuna saates  “Su nägu kõlab tuttavalt.

“Ootan väga oma esimest esinemist Eesti Muusikaauhindade laval – kindlasti tuleb väga huvitav etteaste, kuna seekord kaasatakse lisaks tantsijatele ka suur orkester,” lisas laulja.

Ewert and The Two Dragons esitab auhinnagaalal oma uut singlit “Pictures”, mis on eesti publiku poolt väga hästi vastu võetud. Lugu on jõudnud raadiojaamade airplay-tabelites kõrgetele positsioonidele ning kogunud Spotifys juba üle 65 000 kuulamise.

EMAle traditsiooniliselt luuakse kõikidele galal esinevatele artistidele spetsiaalselt selleks sündmuseks erilahendused.

Pidulikul auhinnatseremoonial tunnustatakse möödunud aasta parimaid muusikuid.  Käimas on žürii hääletus, mille tulemusel valitakse välja parimad albumid, muusikavideod ja laulud.

Auhinnatseremooniale on müügil piiratud arvul piletid Piletilevis ja Ticketpros.

 

  • Facebook