nublu esineb Eesti Muusikaauhinnad 2020 galal0

Posted on jaanuar 16th, 2020 in News

nublu esineb Eesti Muusikaauhinnad 2020 galal

24. jaanuaril toimuval muusikute aastasündmusel Eesti Muusikaauhinnad 2020 astub üles ka räppar nublu. Lisaks esinevad galal Trad.Attack!, 5MIINUST, STEFAN, Liis Lemsalu, Anna Kaneelina, Rita Ray, The Swingers, Ariadne, Gram-of-Fun, villemdrillem ning Clicherik & Mäx.

„Tänavuse muusikaauhindade kontsertkava koostamisel oli meie eesmärk tuua lavale mitmekülgne artistivalik, kus leidub ka praeguse ajahetke hinnatuimaid artiste. nublu on jätkuvalt üks nendest artistidest, kelle esinemist väga oodatakse, sest avalikke ülesastumisi teeb ta küllaltki harva,“ lausus Eesti Fonogrammitootjate Ühingu juhatuse liige Danel Pandre.

Eesti Muusikaauhindade galal astuvad esmakordselt üles tänavu kõige rohkem nominatsioone kogunud Anna Kaneelina ja Rita Ray. Muusik Anna Pärnoja ehk artistinimega Anna Kaneelina on laulja ja laulukirjutaja, kelle debüütalbum “Anna Kaneelina” ilmus möödunud aasta veebruaris. “See, et olen nomineeritud ning mul on võimalus Eesti Muusikaauhindade laval üles astuda tähendab minu jaoks väga, väga palju. Natukene on ikka veel tunne, et see kõik on uni! Mu sees on siiras tänutunne ja elevus,” lausus Anna Kaneelina. Kristi Raias ehk Rita Ray on Eesti souli-maailma tõusev täht, kelle debüütalbum “Old Love Will Rust” nägi päevavalgust vaid mõned kuud tagasi. Rita Ray lubas oma esinemisega pakkuda publikule 60ndate ja 70ndate soulipeo vaibi.

Aasta muusikasündmusel toimub ka popartisti Ariadne uhiuue singli „Queen of my own“ live-esmaesitlus. „Olen muusikaauhindu jälginud väga pikalt ja iga kord kaasa elanud. See, et saan see aasta muusikaauhindadel ise esineda ning oma uut singlit esmakordselt live’is esitada, tähendab mulle väga palju,” lausus Ariadne.

Lavalaudadel püüab pilku ka üha enam populaarsust koguv soul-funk-pop ansambel Gram-of-Fun, kes andis möödunud suvehakul välja EP „Second Breakfast“.“Väga tuus, et korraldajad meie higi ja vaeva eelmisel aastal tähele panid ja meid kaasasid. Kindlasti ei vea me kuulajaid alt,“ ütles bändiliige Dr.PhilGood.

Uhke lavashow’ga on lubanud publikut üllatada ka särtsakate live-esinemiste poolest tuntud showband The Swingers. „Muusikaauhindade galal esinemine on alati suur tunnustus ning kõik artistid soovivad anda sel esinemisel maksimumi. Meie poolt annavad muusikapeole vunki juurde solistid Birgit Sarrap, Tanja Mihhailova-Saar ja Jüri Pootsman,“ lausus bändi manager Indrek Sarrap.

Eesti Muusikaauhinnad 2020 toimub 24. jaanuaril Saku Suurhallis. Kokku jagatakse Eesti muusikamaailma ihaldatumaid auhindu 17 kategoorias. Õhtut juhib Trad.Attack!.

Piletid on müügil Piletilevis.

  • Facebook