Soome popiidol Isac Elliot esineb Eesti Muusikaauhinnad 2020 galal0

Posted on jaanuar 17th, 2020 in News

Soome popiidol Isac Elliot esineb Eesti Muusikaauhinnad 2020 galal

Eesti Muusikaauhinnad 2020 galal astub erikülalisena üles ka Soome popstaar Isac Elliot. Ühtekokku esineb galal 20 tippartisti.

“Mitmel eelmiselgi aastal on välisartistid koostöös rahvusvaheliste plaadifirmadega muusikaauhindade galat väisanud. Sel aastal on suur heameel võõrustada Eestis suure fännibaasiga Isac Ellioti. Tema eelnevad esinemised Eestis on alati hästi vastu võetud ning kuulajatele rohkelt emotsioone pakkunud,“ lausus Eesti Fonogrammitootjate Ühingu juhatuse liige Danel Pandre.

Soome popstaar Isac Elliot sai üldsusele tuntuks 2013. aastal singliga „New Way Home“, mis jõudis kiirelt nii Soome kui Norra muusikaedetabelite tippu.

Aastate jookul on Elliot välja andnud kolm albumit „Wake Up World“, „Follow Me“ ja „Faith“ ning EP „A Little More“. Lisaks on nooruke popstaar välja andnud mitmeid singleid maailmakuulsate muusikutega nagu Tungevaag & Raaban ning Mahmood.

Lisaks esinevad galal Trad.Attack!, 5MIINUST, STEFAN, Liis Lemsalu, Anna Kaneelina, Rita Ray, The Swingers, Ariadne, Gram-of-Fun, villemdrillem, Clicherik & Mäx ning nublu.

 Eesti Muusikaauhinnad 2020 toimub 24. jaanuaril Saku Suurhallis. Kokku jagatakse Eesti muusikamaailma ihaldatumaid auhindu 17 kategoorias. Õhtut juhib Trad.Attack!.

Piletid on müügil Piletilevis.

  • Facebook